Laminátové podlahy

Najširší systém laminátových podláh vo vysokej kvalite QUICK-STEP

Drevené podlahy

S drevenými podlahami to nikdy nebolo tak ľahké

Vinylové podlahy

Vstúpte do sveta Livyn, sveta pohodlných a kvalitných podláh s prirodzeným vzhľadom

Vyberte si ideálnu podlahu podľa Vašich predstáv!

Ak sa len snažíte rozhodnúť, aký typ podlahy použiť v novom alebo renovovanom interiéri, naozaj máte z čoho vyberať. Ponúkame vám luxusné vinylové podlahy, ktoré svojim dokonalo prirodzeným vzhľadom pripomínajú drevo a disponujú všetkými praktickými výhodami syntetického materiálu. Patria k nim  rýchle kladenie podlahovej krytiny, ako aj jej nízke nároky na údržbu.

Ak sa rozhodnete pre  laminátovú  podlahu, získate modernú podlahu, ktorá je synonymom pre dlhú životnosť a trvalú krásu. Aj po rokoch intenzívneho používania si prvotriedna laminátová podlaha dokáže udržať atraktívny vzhľad a to všetko vďaka dokonalej povrchovej úprave scratch guard  ktorá je až desaťkrát odolnejšia.

Milovníkom prírodných materiálov sú určené drevené podlahy, ktoré vynikajú pevnosťou a odolnosťou proti poškriabaniu a opotrebeniu. Výhodou je, že drevený dekór ponúka rôzne varianty a každá podlaha preto môže mať rozmanitý vzhľad a charakter.

Do sveta podláh Vás, milí  zákazníci, radi uvedieme, poradíme vám s výberom ideálneho typu vinylovej, laminátovej alebo drevenej podlahy. Elegantná podlaha zo špičkového materiálu váš interiér nielen oživí, ale zároveň vám bude dlho a výborne slúžiť.